Ilmoittautuneet Akaan Seudun Nuorisokisat
Toijalan Vauhdin kotisivujen kautta ilmoittautuneet
Päivitetty 25.6.2023 klo 08:40
Mahdollisista muutoksista ja virheistä voit ilmoittaa: tupu.moisio@gmail.com
Huom! Yleisurheilulisenssin omistavat ilmoittautuvat suoraan Kilpailukalenteri.fi:ssä
Ilmoittautuneet Vauhdin sivujen kautta (2023):
TYTÖT
Tytöt 3 vuotta 40m
Lilja Suoja, Akaa
Vieno Rissanen, Akaa
Linnea Merenkivi, Akaa
Venla Impiö, Vesilahden Visa
Vivian Järnström, Lempäälä
Tytöt 5 vuotta 40m
Olga Kovero, Viialan Valtti
Elsa Rautio, Akaa
Aada Luoma, Akaa
Lilja Koivisto, Akaa
Maija Polakovski, Viialan Valtti
Senja Jussila, Viialan Valtti
Iida Rahkonen, Oriveden Ponnistus
Tytöt 5 vuotta pallonheitto
Olga Kovero, Viialan Valtti
Elsa Rautio, Akaa
Lilja Koivisto, Akaa
Maija Polakovski, Viialan Valtti
Senja Jussila, Viialan Valtti
Iida Rahkonen, Oriveden Ponnistus
Tytöt 7 vuotta 40m
Anni Kovero, Viialan Valtti
Vilja Kovero, Viialan Valtti
Kiira Helle, Toijalan Vauhti
Lumi Kumpula, Viialan Valtti
Venla Pötry, Toijalan Vauhti
Pihla Toorikka, Urjalan Urheilijat
Sindi Lehtimäki, Forssan Salama
Tytöt 7 vuotta pituushyppy
Anni Kovero, Viialan Valtti
Vilja Kovero, Viialan Valtti
Kiira Helle, Toijalan Vauhti
Lumi Kumpula, Viialan Valtti
Venla Pötry, Toijalan Vauhti
Pihla Toorikka, Urjalan Urheilijat
Sindi Lehtimäki, Forssan Salama
Tytöt 9 vuotta 40m
Helmi Rissanen, Akaa
Tytöt 13 vuotta 800m
Elli Rantasalo, Akaa
POJAT
Pojat 3 vuotta 40m
Ville Wähä-Verkkomäki, Akaa
Elias Rantanen, Akaa
Lukas Saari, Akaa
Jasper Aimolahti, Akaa
Eeti Nieminen, Akaa
Atte Seppälä, Akaa
Hugo Laine, Akaa
Pojat 5 vuotta 40m
Arvi Alila, Viialan Valtti
Sisu Simola, Toijalan Vauhti
Voitto Heino, Akaa
Aamos Luoma, Akaa
Paavo Rissanen, Akaa
Viljami Muurinen, Akaa
Lenni Hänninen, Akaa
Pojat 5 vuotta pallonheitto
Arvi Alila, Viialan Valtti
Sisu Simola, Toijalan Vauhti
Voitto Heino, Akaa
Aamos Luoma, Akaa
Paavo Rissanen, Akaa
Viljami Muurinen, Akaa
Lenni Hänninen, Akaa
Pojat 7 vuotta 40m
Verneri Wähä-Verkkomäki, Akaa
Justus Saari, Akaa
Viljami Valve, Akaa
Fabian Järnström, Lempäälän Kisa yleisurheilu
Pojat 7 vuotta pituushyppy
Justus Saari, Akaa
Fabian Järnström, Lempäälän Kisa yleisurheilu
Pojat 9 vuotta pituushyppy
Toivo Virtanen, Toijalan Vauhti
Pojat 9 vuotta 400m
Toivo Virtanen, Toijalan Vauhti