Ilmoittautuneet kaupunginmestaruuskisat

Vauhdin sivujen kautta ilmoittautuneet, päivitetty su 18.8.2019 klo 22:30.

Jos tiedoissa on korjattavaa, ilmoita niistä Tuulikki Moisiolle, tuulikki.moisio@upm.com tai p. 040 821 0346, tai paikan päällä hyvissä ajoin kisakansliaan.

 

Naiset 100m:
Irina Laasala, Akaa
Laura Hukka, Toijalan Vauhti

Naiset pituushyppy:
Laura Hukka, Toijalan Vauhti

Naiset kuulantyöntö:
Hanna-Mari Heinonen, Akaa
Julia Talvitie, Akaa
Irina Laasala, Akaa

Miehet 100m:
Dani Molin, Akaa
Roni Molin, Akaa

Miehet pituushyppy:
Dani Molin, Akaa
Roni Molin, Akaa

Miehet kuulantyöntö:
Dani Molin, Akaa
Roni Molin, Akaa

Miehet 800:
Dani Molin, Akaa
 

Tytöt 7 vuotta 40m:
Ruut Lisko, Viialan Valtti
Minea Kaukojärvi, Viialan Valtti
Laura Yli-Koivisto, Toijalan Vauhti
Tilda Lahdenmäki, Viialan Valtti
Peppi Ristimäki, Viialan Valtti
Sofia Viitanen, Viialan Valtti
Sara Paasikangas, Viialan Valtti
Hilma Heino, Toijalan Vauhti
Elvi Alila, Viialan Valtti
Hilma Heino, Toijalan Vauhti
Kerttu Kovero, Toijalan Vauhti
Erin Helenius, Viialan Valtti
Nuppu Pölkki, Toijalan Vauhti
Ilona Rahkonen, Toijalan Vauhti
Annukka Ikkala, Akaa
Iida Vilpas, Toijalan Vauhti

Tytöt 7 vuotta pallonheitto:
Ruut Lisko, Viialan Valtti
Minea Kaukojärvi, Viialan Valtti
Laura Yli-Koivisto, Toijalan Vauhti
Tilda Lahdenmäki, Viialan Valtti
Peppi Ristimäki, Viialan Valtti
Sofia Viitanen, Viialan Valtti
Sara Paasikangas, Viialan Valtti
Hilma Heino, Toijalan Vauhti
Elvi Alila, Viialan Valtti
Hilma Heino, Toijalan Vauhti
Kerttu Kovero, Toijalan Vauhti
Karoliina Boyacioglu, Toijalan Vauhti
Erin Helenius, Viialan Valtti
Nuppu Pölkki, Toijalan Vauhti
Ilona Rahkonen, Toijalan Vauhti
Annukka Ikkala, Akaa
Iida Vilpas, Toijalan Vauhti

Pojat 7 vuotta 40m:
Eppu Repo, Toijalan Vauhti
Eevertti Niemi, Viialan Valtti
Olli Riikonen, Lempäälän Kisa yu
Lukas Rantala, Viialan Valtti
Tatu Sundström, Toijalan Vauhti
Veikka Paavola, Toijalan Vauhti
Konsta Jokinen, Toijalan Vauhti

Pojat 7 vuotta pallonheitto:
Eppu Repo, Toijalan Vauhti
Eevertti Niemi, Viialan Valtti
Olli Riikonen, Lempäälän Kisa yu
Lukas Rantala, Viialan Valtti
Tatu Sundström, Toijalan Vauhti
Veikka Paavola, Toijalan Vauhti
Konsta Jokinen, Toijalan Vauhti

Tytöt 9 vuotta 40m:
Aada Mäkitalo, Lempäälän Kisa yu

Tytöt 9 vuotta pituushyppy:
Aada Mäkitalo, Lempäälän Kisa yu

Tytöt 9 vuotta kuulantyöntö:
Aada Mäkitalo, Lempäälän Kisa yu

Tytöt 9 vuotta 1000m:
Aada Mäkitalo, Lempäälän Kisa yu

Pojat 9 vuotta 40m:
Perttu Soikkeli, Akaa
Peetu Repo, Toijalan Vauhti
Justus Ikkala, Akaa

Pojat 9 vuotta pituushyppy:
Perttu Soikkeli, Akaa
Peetu Repo, Toijalan Vauhti
Justus Ikkala, Akaa

Pojat 9 vuotta kuulantyöntö:
Perttu Soikkeli, Akaa
Peetu Repo, Toijalan Vauhti

Pojat 9 vuotta 1000m:
Perttu Soikkeli, Akaa
Justus Ikkala, Akaa

Tytöt 11 vuotta 60m:
Erika Heikura, Toijalan Vauhti

Tytöt 11 vuotta pituushyppy:
Erika Heikura, Toijalan Vauhti

Pojat 11 vuotta 60m:
Miikka Koivuniemi, Akaa
Elias Pajanen, Akaa

Tytöt 13 vuotta 60m:
Saara Kuha, Akaa

Pojat 13 vuotta 60m:
Oliver Pajanen, Akaa